Akvária a akvarijní komplety

STANDARD


Nádrže

Nabízíme velmi atraktivní standardní a nestandardní lepená akvária, vyráběná ze skla Float o síle 4 - 19 mm s maximální délkou 6 m. Zaručujeme precizní zpracování a vysokou kvalitu námi dodávaných akvárií se zárukou 24 měsíců. Akvária dodáváme do tří týdnů po objednání a jsme schopni jak zajistit dopravu na místo určení, tak i lepení nestandardních akvárií na místě. Na objednávku doplňujeme akvária skleněnými filtry a plníme požadavky vrtaných děr.Akvarijní kryty

Na všechny námi nabízené rozměry standardních i nestandardních akvárií nabízíme akvarijní kryty včetně světelných ramp se zářivkovými trubicemi T5 FQ a T8 a elektronických předřadníků, které dodáváme jako komplet s akváriem i samostatně. Kryty jsou celoplastové s odtokovými drážkami na vnitřní straně krytu a lze je otevírat libovolně v celé délce a šířce krytu, což usnadňuje manipulaci v akváriu. Standardní barva plastových krytů je černá, barevné provedení bočních hran však lze přizpůsobit přání zákazníka a barevně sladit se skříňkou. Záruka na akvarijní kryty je 24 měsíců. Kryty dodáváme do tří týdnů po objednání a jsme schopni zajistit dopravu na místo určení.Automaticky stmívatelné akvarijní osvětlovací rampy

Osvětlovací rampa může být instalována samostatně nebo v naších akvarijních krytech.

1. Osvětlovací rampy s automatickým stmíváním
Osvětlení simuluje jak rozednění, tak stmívání, a to tak, že pomocí běžných spínacích hodin se nastaví intenzita osvětlení v čase (od 5 % celkového svitu).
Během dalších 40-ti minut se dosáhne (stáhne) svit postupně na 100 %(5 %).

Výhody:
-proti přímému sepnutí menší stres pro ryby
-delší životnost zářivek a předřadníků
-jednoduché nastavení a obsluha pomocí spínacích hodin
-možnost 5% svícení pro večerní pozorování ryb

Rampa je klasicky na bocích osazena dvojicí patic pro dvě zářivky a pro rohová akvária je na koncích zkosena příslušným úhlem.

2. Inovace osvětlovací rampy
Nová rampa je konstrukčně (patentově) vyztužena pomocí hliníkových profilů.

Výhody:
-zamezení průhybu rampy
-zvýšení životnosti rampy
-inovativní design


Akvarijní skříňky

Akvarijní skříňky dodáváme standardně z laminovaného materiálu o síle stěn 18 mm v několika barevných odstínech. Standardní je i kombinace několika barev. Skříňky svým obvodem kopírují tvar a rozměr akvária, případně mají žádaný přesah pro manipulaci. Skladbu polic a členění skříněk si mohou zákazníci navrhnout sami v jednotlivých objednávkách. Záruka na akvarijní skříňky je 24 měsíců. Skříňky dodáváme do tří týdnů po objednání a jsme schopni zajistit dopravu na místo určení.